ŁOŻA I WEZGŁOWIA TAPICEROWANE

Wykonujemy na życzenie klientów nowe, tapicerowane łoża ( łóżka ) z wezgłowiami ( zagłówkami ) o dowolnych wymiarach pasujących do aranżacji wnętrz Państwa domów lub mieszkań.
Łoża możemy wykonać w wersji np. bez pojemnika lub z pojemnikiem na pościel.
W wersji z wpuszczonym materacem na stelażu lub w wersji kontynentalnej, w wersji z pojemnikiem na pościel, możemy wykonać łoża z podnoszonymi stelażami ( solidne stalowe ramy oraz drewniane elastyczne listwy bukowe ) o wymiarach 90 x 200, 120 x 200, 140 x 200 160 x 200, 180 x 200 lub 200 x 200 ( wymiary w cm ).
Zastosowane przez nas stalowe, wytrzymałe stelaże posiadają podwójną gęstość elastycznych listew drewnianych oraz pneumatyczne podnośniki ułatwiające użytkowanie stelaża.
Wykonywane zgodnie z ustalonym projektem wezgłowia nadajną indywidualnego charakteru Państwa sypialni. Wezgłowia mogą posiadać wmontowane włączniki oświetlenia i gniazda do ładowarek, a także np. nocne lampy.

W celu wykonania wyceny kosztów prosimy o przesłanie na nasz adres biuro@tapstudio.pl projektów lub zdjęć z internetu z wybranymi lub "podobającymi się " Państwu wzorami.

Łóżka i wezgłowia Łóżka i wezgłowia